Pan Poeta Show- warsztaty literackie

20 października odbyło się spotkanie autorskie dla dzieci i rodziców z Naszego przedszkola.

Pan Poeta Show poprowadził spotkanie literackie dla dzieci i rodziców, na którym przedszkolaki miały okazję poznać historię dzięki pacynce, która towarzyszy prowadzącemu i ukazuje daną opowieść.  Każda książka w sposób humorystyczny przenosi dzieci w świat wartości i wyciąga różne morały. Przedszkolaki bawiły się z "Kurą, co tyła na diecie", karmiły ją zdrową żywnością a przede wszystkim z uśmiechem na twarzy spędziły czwartkowe popołudnie. Żółta walizka, olbrzymi worek z balonami, pacynki na krzesłach, kolorowe piórka to rekwizyty, które angażowały dzieci do świetnej zabawy:)

Na koniec zorganizowałyśmy zajęcia plastyczne. Dzieci z swoimi rodzicami wykonywali własną zakładkę do książki na pamiątkę warsztatów „By się czytać chciało zakładkę zrób wspaniałą”-  „Pan Poeta Show”.

Bardzo dziękujemy Rodzicom- przedszkolakom  za obecność :):):)