Szkoła Podstawowa im. Hugona Kołłątaja

43-386 Świętoszówka

Wieszczęta 50

Adres

43-386 Świętoszówka


Wieszczęta 50


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 36887
  • Do końca roku: 41 dni
  • Do wakacji: 213 dni

2017/2018

  •  Wyróżnienie dla Tomasza Stokłosy z kl. VI w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

  • Viktoria Glombitza i Maksymilian Mazur z kl. VII zdobyli II miejsce w I Gminnym Konkursie "Mistrz Czytania" w Świętoszówce

  • II miejsce dla drużyny (Aleksanra Sikora, Kacper Szymala z kl. VII, Nikola Rak z kl. V) , natomiast indywidualnie Aleksandra Sikora zajęła IV miejsce w gminnym Konkursie "Moja Ojczyzna" organizowanym przez ZSP w Międzyrzeczu;

  • II miejsce w Przeglądzie Teatrzyków Profilaktycznych w Rudzicy - spektakl "Tylko w sercu siła"

  • Tytuł Arcymistrza dla Tomasza Stokłosy z kl. VI i Kacpra Szymali z kl. VII w Gminnym  Konkursie Logicznego Myślenia w Międzyrzeczu;

  • II miejsce dla Wiktorii Gruszki z k. III b w XV Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Międzyrzeczu;

  • III miejsce dla Kacpra Sosny z kl. III b w XV Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Międzyrzeczu;

  • II miejsce dla zespołu z ZSP w Wieszczętach w XV Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Międzyrzeczu;

  • Nagroda Specjalna - dla grupy teatralnej „Kurtyna” z ZSP w Wieszczętach w pantomimie „Jedność daje radość”

  • Viktoria Glombitza  - Laureatką  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego  w roku szkolnym 2017/2018;

  • II miejsce drużyny chłopaków w XIV Gminnym turnieju piłki halowej o puchar Wójta Gminy Jasienica; skład drużyny: Tomasz Stokłosa, Adrian Bujok, Błażej Frycz, Mikołaj Pilch, Kacper Szymala, Piotr Nowak, Filip Kania;                                           

  • II miejsce dla Aleksandry Sikory z kl. VII w Konkursie Wiedzy Biblijnej;

  • Anna  Gruszka i Martyna Gruszkaz kl. V finalistkami Konkursu  Wiedzy Biblijnej;

  • III miejsce w kategorii klas IV-VII dla uczniów klasy VI w XV Przegądzie Jasełek i Obrzędów Kolędniczych w Rudzicy

  • III miejsce dla Bartłomieja Muchy z kl. II oraz Alexandra Glombitza z kl. III a w Gminnym Konkursie "Bądź bezpieczny na drodze" organizowanym przez ZSP w Grodźcu;

  • III miejsce dla Izabeli Sikory z kl. III b w Międzyszkolnym Konkursie Trzecioklasistów "Mały Omnibus" organizowanym przez ZSP w Wieszczetach;

  • Wyróżnienie dla Małgorzaty Zamarskiej z kl. III a w powiatowym konkursie plastycznym "Lepiej zapobiegać, niż leczyć" organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej;

  • II miejsce dla Pauliny Koniarczyk z kl. IV w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Krajobraz i przyroda województwa śląskiego”;

  • II miejsce dla Wiktorii Gruszki i Izabeli Sikory z kl. IIIb w Konkursie  Recytatorskim pod hasłem  "Chrześcijańskie korzenie literatury polskiej"

  • Wyróżnienie dla Aleksandry Sikory z kl. VII w Konkursie  Recytatorskim pod hasłem  "Chrześcijańskie korzenie literatury polskiej"

  • I miejsce w turnieju półfinałowym mistrzostw powiatu bielskiego w minipiłce nożnej chłopców w roku szkolnym 2017/2018 "Igrzyska dzieci"

  • Mistrzowie Gminy Jasienica w piłce nożnej. Skład drużyny: Dorian Gruszka, Piotr Gruszka, Tomasz Stokłosa, Adrian Bujok, Błażej Frycz, Konrad Duda, Piotr Piguła, Michał Faruga, Igor Jankowski