„Bezpieczeństwo na drodze”

Temat bezpieczeństwa uczniów w drodze do i ze szkoły był przedmiotem spotkania sierżanta sztabowego – Michała Kłyża z całą społecznością uczniowską naszego Zespołu.

Policjant z Komisariatu Policji w Jasienicy – Dzielnicowy Wieszcząt  w dniu 15 września 2023 roku udzielił uczniom i najmłodszym, i starszym cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa na drodze.

W niezwykle ciekawy i barwny  sposób opowiedział również o tym,  na czym polega codzienna praca policjanta.

Chętni  mieli  okazję usiąść za kierownicą prawdziwego radiowozu, co cieszyło się wielkim zainteresowaniem, zwłaszcza najmłodszych.

Joanna Sikora