GMINNE OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami ,

a nauczyciele pomagają im je rozwinąć ”

Janusz Korczak

W środę 11 października 2023 r. grupa młodzieży z naszego Zespołu wzięła udział w występie artystycznym podczas Gminnych Obchodów Dnia Edukacji Narodowej, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury na Drzewiarzu w Jasienicy.

Młodzi wykonawcy - pod kierunkiem pań : Romy Tajduś, Justyny Wykręt, Katarzyny Bednarz - piosenką, tańcem i słowem  uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku grona dyrektorów i nauczycieli tam zebranych. Uczniowie docenili ich trud i podkreślili swoją wdzięczność za ich poświęcenie i troskę o dobro wychowanków.

Występem uczniów byliśmy uskrzydleni! Dziękujemy!

Katarzyna Bednarz