Ślubowanie klasy I

Witajcie w szkole pierwszaki!

Takie hasło towarzyszyło dzieciom z klasy I w dniu 8 listopada 2023 r. kiedy nadszedł moment ślubowania i pasowania na uczniów. Starsi uczniowie: Marta Grzyb, Maja Tymon i Antoni Sosna przeprowadzili dla nich egzamin. Pierwszaki zaprezentowały taniec – „Papaję” z grzechotkami Urszuli Dudziak, wiersze na temat grzeczności w szkole, wykazały się wiedzą o naszej ojczyźnie oraz pokazały swoją sprawność fizyczną w układzie tanecznym „Stare kino”. Egzamin zdany! Dzieci złożyły ślubowanie i zostały pasowane przez Panią Dyrektor Ilonę Walach na uczniów szkoły. Na koniec wszystkich czekała nagroda – dyplomy i ciekawe rogi obfitości. Dziękujemy wszystkim. Pani Dyrektor za udział i pasowanie, Pani Katarzynie Bednarz za pomoc w przygotowaniu uroczystości, opiekę, wsparcie i cenne wskazówki, Rodzicom za przygotowanie upominków dla dzieci, Pani Dagmarze Skowron za wykonanie dekoracji oraz Pani Romie Tajduś za pomoc w nagłośnieniu. Uczniom ze starszych klas za piękne poprowadzenie uroczystości. Pierwszakom gratulujemy! Niech zdobywanie wiedzy i odkrywanie talentów będzie dla nich wielką przygodą.

Wychowawczyni: Celina Więcek