Gminne Obchody Święta Niepodległości

W tym roku gminne obchody Święta Niepodległości zorganizowano w Jasienicy.  Nabożeństwo odbyło się w Kościele Ewangelicko – Augsburskim p.w. Zmartwychwstania Pańskiego w Jasienicy.

Po nim uczestnicy na czele z orkiestrą strażacką z Mazańcowic pocztami sztandarowymi gminnych jednostek OSP oraz delegacji szkolnych i organizacji społecznych przeszli pod Pomnik Poległych za Ojczyznę w centrum Jasienicy stojący obok budynku Urzędu Gminy. Delegacje złożyły wieńce i kwiaty.

Nasz Zespół reprezentowali Pani Dyrektor  - Ilona Walach, opiekun Samorządu Uczniowskiego  - Joanna Sikora oraz  uczniowie klasy siódmej: Maja Tymon i Filip Zypser.

Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowane kwiatów.

Joanna Sikora

Justyna Wykręt