Nasze andrzejki!

W dniu 29 listopada 2023roku w świetlicy szkolnej odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas IV – VIII.

Andrzejki to tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenia. To magiczny wieczór poświęcony wspólnej zabawie, którą nasi starsi uczniowie wykorzystali w pełni.

Pod okiem chłopców z klasy VII czuwających nad oprawą muzyczną zabawa była przednia, za sprawą trafnie dobranych dla gustu wszystkich przebojów. Jak zawsze „Belgijka” wzięła górę! Ale nie tylko!

Poza ucztą muzyczno – taneczną  można było  zaznać czegoś słodkiego, czyli skorzystać ze sprzedaży pysznych  ciast w wykonaniu uczniów bądź rodziców naszej szkoły.

Wszyscy wspaniale się bawili i z trudem zakończyli  wspólne tańce. Cieszymy się, że dyskoteka odbyła się w tak miłej, głośnej i przyjaznej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim  opiekunom, który dbali o bezpieczeństwo uczniów podczas zabawy.

Justyna Wykręt

Joanna Sikora