Nagroda specjalna dla Hanny Budniok w V Powiatowym Konkursie Plastycznym „Magia Beskidów”

8 grudnia w Bibliotece Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się wręczenie nagród w V edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Magia Beskidów” pod patronatem Starosty Bielskiego. Uczennica klasy 4 ZSP Wieszczęta - Hanna Budniok za swoja pracę  zdobyła nagrodę specjalną.

Na uroczystość przybyli wszyscy laureaci i wyróżnieni młodzi twórcy, którzy zostali nagrodzeni w konkursie. Obecni byli również rodzice i nauczyciele nagrodzonych uczniów.

Podczas imprezy można było zobaczyć wystawę nagrodzonych prac i tych, które zakwalifikowały się do wystawy spośród blisko 500 prac, które wpłynęły w tej edycji konkursu. Wśród prezentowanych prac były różnorodne techniki oraz motywy nawiązujące do Beskidów i ich magii.

Wręczenie nagród odbyło się w atmosferze radości i dumy z osiągnięć młodych artystów. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które były ufundowane przez lokalne instytucje i sponsorów.

Nagroda specjalna, którą zdobyła uczennica z klasy 4 ZSP Wieszczęta, była wyjątkowym wyróżnieniem dla niej. Jej talent i umiejętności plastyczne zostały docenione przez jury konkursu, co na pewno bardzo ją cieszyło.

Gratulujemy sukcesu!

Dagmara Skowron