Paczuszka dla maluszka

7 grudnia do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Strumieniu trafiło kilkadziesiąt paczek wypełnionych potrzebnymi artykułami codziennego użytku, ale także wspaniałymi zabawkami i słodyczami. Wszystkie prezenty zostały ofiarowane przez rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Szkolnych de Notre Dame prosiły żeby przekazać wielkie podziękowania jak i życzenia pełnych radości i spokoju nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Zaprosiły przy tym naszą społeczność szkolną do ponownych odwiedzin i spędzenia czasu z podopiecznymi, m.in. z chłopakami, którzy ochoczo pomagali przy rozładunku paczek jak również dzielili się w rozmowie swoimi pasjami i ciekawymi informacjami dot. pobytu w DPS-ie.
Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji i skanu podziękowań.
Wielkie Bóg zapłać za okazaną pomoc potrzebującym ! :-)

Dawid Wiech