Warsztaty bębniarskie w Cavatina Hall

W poniedziałek 26.02. 2024 r. klasy II, III oraz IV wzięły udział w  warsztatach bębniarskich, które odbywały się w sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku- Białej. Uczniowie mieli okazję  poznać brzmienie i pochodzenie takich instrumentów jak  djembe, ,  dunduny  cajon czy  jednego z najmłodszych instrumentów na świecie- handpans.  Wszyscy brali aktywny udział w warsztatach wykonując różne rytmiczne ćwiczenia za pomocą klaskania, a większości z nas udało się także zagrać razem z prowadzącym zajęcia Łukaszem Dembińskim na dundunach. To była wspaniała zabawa!

Dodatkową atrakcją było poznanie jednej z najnowocześniejszych sal koncertowych w Polsce. Jej charakterystycznego kształtu w formie przeszklonego ślimaka wszyscy wypatrywali już z daleka, z autokaru.

Roma Tajduś