Zbiórka darów dla schroniska

Na terenie naszej placówki po raz kolejny odbyła się zbiórka darów dla schroniska bezdomnych zwierząt. Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych rzeczy, w tym karmy, smyczy, obroży i koców dla podopiecznych schroniska „Reksio” w Bielsku- Białej. Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę na potrzeby schronisk – szczególnie podczas okresu zimowego.

Składamy ogromne podziękowania dla wszystkich biorących  udział w akcji.

Dziękujemy jednocześnie rodzicom ucznia klasy 7 – Beniamina Krywulta za dostarczenie zebranych darów do  schroniska „Reksio” w Bielsku – Białej.

Mamy nadzieję, że przyniosą one ogromną  radość małym i większym pupilom.

Justyna Wykręt

Joanna Sikora