Grudzień

W grudniu, który jest miesiącem obfitującym w występy młodzież korzystając ze sprzętu fotograficznego i oświetleniowego dokumentowała piękne występy. Zakupiony sprzęt nie tylko pozwala młodzieży zdobywać konkretne umiejętności, rozwijać kreatywność doświadczać nauki przez zabawę i uczyć pracy zespołowej. Narzędzie te pozwoliły na utrwalenie i pięknych występów świątecznych i jasełek. Uczniowie klasy siódmej i ósmej bardzo sprawnie wykonują wirtualnie doświadczenia chemiczne za pomocą Empiriusz. W klasie ósmej młodzież miała możliwość wykonania doświadczeń otrzymywania soli różnymi metodami oraz oglądania modeli związków chemicznych w 3D.Pozwoliło to na utrwalenie wiedzę o reakcjach chemicznych zachodzących w przyrodzie ale także zrozumienie sposób tworzenia związków chemicznych jakimi są sole.