Luty 2024 i "Laboratoria Przyszłości"

Miesiąc luty w tym roku szkolnym to nie tylko czas  ferii. Młodzież naszej szkoły  uczestniczyła i organizowała wiele projektów. Walentynki przywitała społeczność szkolna kiermaszem, podczas, którego aparat fotograficzny pozwolił udokumentować to wydarzenie i przedstawić na stronie szkoły. Warsztaty bębniarskie w " Cavatinie Hall" należały do bardzo udanych, co przedstawiają zdjęcia wykonane przez uczniów. Natomiast lampa ,statyw, aparat były niezbędne do realizacji konkursu o Żołnierzach Wyklętych, jak również do dokumentacji zdjęciowej wyjazdu klasy ósmej do Gminy Jasienica. Natomiast na zajęciach chemii uczniowie klasy ósmej, wykorzystując "Empiriusza", wykonali doświadczenia pozwalające odróżnić związki nienasycone od nasyconych. Dzięki takim lekcjom można lepiej zrozumieć wiele nowych pojęć i zjawisk z chemii, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu.