Marzec 2024

W marcu aparat fotograficzny oraz lampa były wykorzystane podczas Konkursu Matematycznego oraz relacji z Światowego Dnia Liczby Pi. Wyjazd do teatru w Katowicach oraz projekt Tajemnice emocji mogły być udokumentowane dzięki użyciu wymienionego sprzętu .W marcu przypada pierwszy dzień wiosny i młodzież wykonała fotorelacje wykorzystując aparat oraz lampę .Natomiast na lekcji chemii uczniowie za pomocą Empiriusza mieli okazję przeprowadzić różnorodne eksperymenty chemiczne w wirtualnej rzeczywistości .Zanurzeni w wirtualnym laboratorium ,badali reakcje chemiczne węglowodorów nienasyconych ,obserwowali efekty tych reakcji oraz zgłębiali tajniki przemian materii ,jakie zachodzą w procesach chemicznych np. prawo zachowania masy.

Małgorzata kubieniec